Medinis namelis vaikams – ruošiamės pristatymui

Kuomet tėvai jau pradeda medinis namelis vaikams paieškas, dažnai kyla įvairiausių klausimų, tiek apie pačius medinius namelius vaikams, tiek apie pristatymą ar surinkimą. Tam kad sutaupytume jūsų laiką, norime vienoje vietoje pateikti visus pačius aktualiausius atsakymus į jūsų dažniausiai pasitaikančius klausimus ir tikimės jog tuomet namelio paieškos ir pasirinkimas taps lengvesnis procesas, kai jau žinosite viską, kas domina ir kas susija su mediniais nameliais. Vienas toks iš dažniausiai pasitaikančių klausimų jau apie pristatymą ir namelio surinkimą.

Ar turite kažkaip ypatingai paruošti vietą medinis namelis vaikams surinkimui? Tiesa tokio kaip vieno teisingo atsakymo nėra, tačiau mes rekomenduojame, jeigu yra galimybė, nameliui paskirti vietą ant trinkelių ar asfaltuotos kiemo dalies tam jog namelis neturėtų tiesioginio kontakto su žole ir būtų visuomet sausas, o ne šlapioje žolėje, kas gali išaugti namelio puvimą. Bet jeigu tokios galimybės nėra tuomet siūlome dar vieną galimą variantą- tiesiog namelį statyti ant trinkelių, jums reikės nusipirkti papildomai trinkeles ar plyteles ir tuomet padėjus jas ant žolės, namelio taškai, kurie liestųsi su žole statomi ant jūsų įsigytų trinkelių. Tai taip pat labai geras variantas, kadangi namelis irgi neturi tiesioginio kontakto su žole ar žeme. Tai labai svarbu norint kuo ilgiau pratęsti medžio gyvavimo laiką.

Medinis namelis vaikams

Prie viso to, namelis turi būtinai būti impregnuotas, jeigi to nedaro gamintojas, galite padaryti jūs. Bet kitaip namelis gali pradėti pūti jau po pirmojo sezono, o norint išlaikyti ilgai būtina pasirūpinti medinio namelio impregnavimu. Tiesa, jeigu norite dar didesnio stabilumo ir tvirtinimo, nors jo ir pakanka, tačiau galite įsigyti ir ankerius, kurie skirti medinis namelis vaikams tvirtinimui, juos galima įsigyti bet kurioje statybų parduotuvėje. Jeigu turėsite pristatymo matu, mes juos įtvirtinsime. Paprastai aikštelei reikia apie 6-8 ankerių, tačiau su tiksliu skaičiumi galite parašyti mums ir parodyti, kokį modelį išsirinkote. Tuomet paskaičiuosime kiek tokių ankerių reiks jūsų nameliui ir pristatydami ir surinkdami, juos pritvirtinsime. Taigi tai keli pagrindiniai patarimai, kas liečia namelio pristatymą ir surinkimą!