Pramogos jūsų nuosavame kieme

Turbūt, kaip ir daugelis kitų tėvelių, atšilus orams ir vis daugiau laiko leidžiant lauke, pradėjome galvoti, kokias pramogas įsirengti savo kieme. Norėjosi jog vaikai turėtų veiklos ir noriai keliautų laukan, tačiau ir ieškojome tokio varianto, kuris nebūtų labai skaudus mūsų piniginei. Taigi nusprendėme, kad svarbiausias reikalas mūsų vaikams- medinis namelis, kuriam galėtų viduje žaisti savo mėgiamus žaidimus, galvojome pastatyti viduje virtuvėlę ar įrengti kitokią žaidimų erdvę ir visi bus patenkinti. Vaikai turės veiklos, o mes nepermokėsime. Tačiau, labai pritariu pasakymui jog skūpas moka du kartus. Ištiesų medinis namelis vaikams gana ilgaamžis pirkinys, todėl geriau reikėtų šiek tiek pataupyti, bet nusipirkti tokį variantą, kuris vaikams bus įdomus ilesnį laiką ir kur galės veikti daugiau skirtingų dalykų, negu tik sėdėti namelio viduje. Ištiesų uždaras medinis namelis- labai pasiteisino. Vaikam ten patinka, nieks jų nemato, gali žaisti savo įsivaizduojamos žaidimus ir drąsiai kurti savo istorijas, tačiau vien namelio iš praktinės pusės-nepakanka.

Kaimynai įsigijo šiek tiek brangesnį namelio variantą, tačiau jame yra ne tik smėlio dėžė, bet ir sūpynės su čiuožykla. Taigi visi vaikai pagal amžių turi savo veiklos ir visi laimingi. Vyresnėliai dažniausiai žaidžia smėlio dėžėje, statydami smėlio pilis ir bokštus arba namelio viduje,mažesniems labai pasiteisino kūdikių sūpynės ir ne itin aukšta čiuožykla, kur gali dviejų metų vaikas jau pats saugiai nučiuožti ir tėvams nereikia nuolatos paduoti rankos, tiesiog užtenka būti šalia. Ir mūsų vaikai, kurie turi kieme savo namelį, vistiek mieliau keliauja suptis pas kaimynus ir žaisti su smėlio dėže.

Tad patarimas visiems tėvams, kurie kaip ir mes norite pigesnio varianto savo vaikams, geriau pataupykite šiek tiek ilgiau arba jei svarstote ar tikrai reikalingos sūpynės ir kiti priedai prie namelio, tai iš praktinės pusės vienareikšmiškas atsakymas jog tikrai taip. Ne tik vaikai turės daugiau veiklos ir galės ilgiau naudotis nameliu, bet ir patys turėsite daugiau ramybės jog vaikai žaidžia savo kieme ir pramogų užtenka pilnai visiems vaikams pagal įvairų amžių.

2 komentarai apie “Pramogos jūsų nuosavame kieme”

  1. Atgalinis pranešimas: Vasaros vaikų džiaugsmas - medinis namelis vaikams - Viskas apie statybas ir ne tik

  2. Atgalinis pranešimas: Medinių namelių vaikams teikiama nada - Valymo paslaugos Kaune

Komentarai yra išjungti.